Oyun

Emma Stone’un Death Stranding Karakterine Ait Görsel Sızdırıldı

Söylentiler Doğru Gibi…

Oyun dünyasındaki sızıntıların en büyük kaynaklarından biri olan 4chan’de Emma Stone’un Death Stranding karakterine ait bir görsel sızdırıldı.

Kojima’nın yeni oyunu hakkında sürekli olarak ufak sızıntılarla ve söylentilerle karşılaşıyoruz, hatırlarsanız en son söylenti ise Emma Stone’un oyunun kadrosuna dahil olduğu şeklindeydi. Bu söylentiye sebep olan da oyunun geliştiricisi Hideo Kojima’nın ta kendisiydi. Kojima Twitter hesabı üzerinden Emma Stone’un oynadığı La La Land filmine, ama daha çok Emma Stone’un kendisine uzun uzun övgüler yağdırmış, ardından hareket yakalama teknolojisiyle oyuna aktarımda kullanılan bir bayan mankeninin resmini paylaşmıştı. Bu resimdeki mankenin kafasında ise üzerinde “Lionsgate” yazan bir bere vardı. Lionsgate, La La Land filminin yapımcı firması. Bağlantıları görüyorsunuz.

Emma Stone'un Death Stranding Karakterine Ait Görsel Sızdırıldı

İyice yayılan söylentilere uzunca bir süre hiçbir resmi açıklama gelmedi fakat daha sonra oyunda önemli bir karakteri canlandıran Mads Mikkelsen; bu söylentilerin doğru olup olmadığına dair sorulan bir soruya “Bu konuda konuşamam fakat söylentiyi gerçekten çok beğendim. Gerçekten hoş bir söylenti” şeklinde cevap vererek bir nevi söylentileri doğrulamıştı.

Olayın geçmişine dair bu kısa özetin ardından asıl yeni olaya gelelim. 4chan’de sızdırılan bir görselin, Emma Stone’un Death Stranding’e yansıtılmış karakterine ait olduğu iddia edildi. Görseldekinin Emma Stone olduğuna dair bir şüphemiz yok ve gerçekten de CGI ile oluşturulmuşa benziyor. Elbette resmi bir açıklama olmadıkça bunlar hep “iddia” seviyesinde kalacak fakat kanıtların inandırıcılığı da ortada. Ne diyelim, Death Stranding gerçekten çok heyacan verici bir oyun olacak gibi. Her ne kadar PS4’e özel çıkacağı söylense de umarız yapımcılar oyunculara acır ve bir süre sonra PC’ye de çıkış yapar. Oyunun çıkış tarihine dair dek bilginin de “2019’den önce çıkacağı” olduğunu da hatırlatalım

Emma Stone'un Death Stranding Karakterine Ait Görsel Sızdırıldı

Yorumları Göster

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En popüler yazılar

PTV, kullanıcılara güncel teknoloji, mobil, araç, oyun, sinema ve konu dışı haberleri eğlence ve mizah eşliğinde sunar.   Panzehir TV bir Panzehir Bilişim Hiz. Tic. Ltd. Şti. markasıdır ve tüm hakları saklıdır.

Copyright © 2015-2017 Tüm Hakları Saklıdır. Kaynak gösterilmediği sürece yazılarda alıntı yapılamaz.

En üste