Oyun

Fallout 4’e Resmi Mod Desteği Geliyor

Fallout 4 severlerin uzun süredir bekledikleri resmi mod desteğinin geleceği kesinleşti.

Game Informer’a verdiği röportajda Fallout 4’e Nisan ayında resmi mod desteğinin geleceğini açıklayan Todd Howard, desteğin PC’nin yanısıra PS4 ve Xbox ONE için de oyunculara sunulacağını söyledi:

Mod desteğini, oyunun ilk iki ek paketi arasında eklemeyi hedefliyoruz. Mod desteği PC için Nisan ayında hazır olacak. PC’den bir ay sonra Xbox ONE’a, Xbox ONE’dan bir ay sonra da PS4’e gelecek.

Todd Howard mod desteği ile ilgili yaptığı açıklamaların dışında oyunun Survival modu ile ilgili de bazı bilgiler verdi:

Survival modunun yeterince düzgün çalıştığından emin olduğumuzda ilk olarak Steam üzerinden beta olarak oyuna ekleyeceğiz. Bir süre betada kalacak, biz de bu sırada oyunculardan Survival modu ile ilgili geri dönüş yapmalarını isteyeceğiz. Bu durum konsollarla karşılaştırıldığında PC’de çok daha kolay oluyor. Bu sebeple mod ilk olarak PC’ye, daha sonra da konsollara gelecek. Survival’ın oyuna eklenmesi çok zaman almayacak. Eğer betaya eklediğimiz sürümün yeterince iyi olmadığına karar verirsek, bir ay kadar betada tutabiliriz. Survival modunun Fallout 4’ten tamamen farklı bir oyun gibi hissettirmesini istiyoruz.

Bu arada gelen bilgiler arasında oyunun dijital satışlarının kutulu satışlarından daha fazla olduğu bilgisi de var. Bethesda bu durumun kendileri için beklenmedik olduğunu belirtti. Oyunu hala edinmediyseniz Steam sayfasından oyunu satın alabilirsiniz. Oyun hala piyasaya çıkış fiyatı olan 179₺’den satılıyor. Eğer Season Pass almak isterseniz de ek olarak 98,99₺’yi gözden çıkarmalısınız. Sistem gereksinimlerini de hatırlatmak gerekirse;

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli) 
  • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz veya daha iyisi
  • Bellek: 8 GB RAM 
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB veya daha iyisi
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli)
  • İşlemci: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz veya daha iyisi
  • Bellek: 8 GB RAM 
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB veya daha iyisi
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Fallout 4’e Resmi Mod Desteği Geliyor

En popüler yazılar

PTV, kullanıcılara güncel teknoloji, mobil, araç, oyun, sinema ve konu dışı haberleri eğlence ve mizah eşliğinde sunar.   Panzehir TV bir Panzehir Bilişim Hiz. Tic. Ltd. Şti. markasıdır ve tüm hakları saklıdır.

Copyright © 2015-2017 Tüm Hakları Saklıdır. Kaynak gösterilmediği sürece yazılarda alıntı yapılamaz.

En üste