Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji

Logitech C922 Pro Stream Webcam İncelemesi

Yayınlanma:

Yayınlanma Günü:

Logitech C922 Pro Stream Webcam İncelemesi

Panzehir TV’den herkese merhabalar, ben Musa Emir Şen. Bugün sizlerle birlikte son dönem oyuncu ekipmanları ile gamer’ların hayatını kolaylaştıran Logitech firmasının oyuncu kamerası kategorisindeki en yeni ürünü C922 Pro Stream Webcam’ini inceliyoruz.

Logitech C920 modeli ile üst düzey bir Webcam deneyimi sunuyordu. C922 ile bu deneyim dahada ileri taşınmış durumda. C920 ile c922 çekim kalitesi olarak aynı olarak nitelendirilebilir. İki modelde 720/60, 1080/30 FPS çekim kalitesine sahip lakin C922 oyuncuları büyük bir dert olan çekim sırasındaki arka planı giderme kısmında sunduğu teknoloji ile C920’den ayrılıyor.

Tasarımsal olarak birbirine çok benzeyen iki model C922’de biraz daha modernize edilmiş. Piano siyahının hakim olduğu tasarım Logitech firmasının yakın zamanda revize ettiği yeni logosunu da barındırmakta. Gayet şık bir tasarıma sahip olan ürün tam olarak oyuncu ekipmanı gibi tasarlanmadığı için hem ev hemde ofis kullanımı için ideal. Klips olmadan: 29 mm x 95 mm x 24 mm olan boyutları Klips ile 44 mm x 95 mm x 71 mm’ye ulaşıyor. (Yükseklik x Genişlik x Derinlik). 1.85 m’lik kaliteli bir kabloya sahip C922 kolay kolay bu konuda arıza vereceğe benzemiyor. Uzunluk olarak da ihtiyacınızı karşılayan ürünü kayıt sırasında herhangi bir kayıp olmaksınız herhangi bir USB kablo uzatıcısı ile uzatabilirsiniz.

İkili arasındaki fark kutu içeriğinde de kendini gösteriyor. C920 kutusunda tripod bulunmaz iken c922 kutusunda şık bir tripod barındırıyor. Metal bir tasarımdan üretilen tripod’un ayakları uzayıp kısalabiliyor, başlığı sağa sola dönebiliyor. Böylelikle nasıl bir kullanım ihtiyacınız varsa kamera ve tripod ikilisini ayarlayabiliyorsunuz. Yeri gelmişken söyleyeyim, iki ürününde malzeme kalitesi yeterli düzeyde. Tamamen sert plastikten üretilen kamera bağlantı noktasından kırılmaması için sert bir yay mekanizması ile tutturulmuş.

Mikrofon kısmında C920 ne ise C922’de o. Bu durum yanlış algılanmasın. C920’de yeterli bir performans sunmakta. Stereo Mikrofona sahip ürün yazılımının da desteği ile kaliteli bir kayıt sunuyor. Rüzgar ve fan gibi sesleri de yazılım desteği ile gideren C922 bu konuda kullanıcıları üzmeyecektir.

Kamera performansı kısmında her ne kadar kağıt üstüne c920 ile aynı performansı sunuyor gibi gözükse de daha önce c920 kullanan biri olarak parlaklık ve kontrast dengesinin c922’de daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu durum kendini 720p’de çok fark ettirmese de 1080p’de daha önce c920 kullananlara rahatlıkla hissettiriyor.

78 derecelik görüş açısına sahip kamera aynı zamanda görüntü ile sesi dengeleyen bir teknolojiye sahip. Şöyle ki kayıt sırasında sesin ani azalması veya ani yükselmesini dengeleyecek Twitch gibi canlı yayınlar sırasında kullanıcıların daha dengeli bir yayın izlemesini sağlıyor. Otomatik odaklaması ile oyun sırasında size arkanıza yaslanmak kalıyor. H.264 ile yapılan kayıtlar sizlere daha net bir görüntü sunuyor.

Ve tabi ki Background Replacement. Ürünü C920’den ayıran en temel özellik. Personify ChromaCam yazılımı ve Logitech Gaming Software yazılımları ile eş olarak çalışan bu özellik sayesinde arka planınızda herhangi bir perde ve ışık kaynağı olmadan etrafınızdaki alanları yok edebiliyorsunuz. Lakin burada şunu belirtmek gerekiyor her ne kadar ürün sağlıklı bir şekilde bunu başarsa da burada önemli iki faktör var. Birinci ışık. Işık yeterli seviyede ise bu özellik daha performanslı çalışmakta. Ne kadar ışık desteği varsa yüzünüzün planda ayrılma noktaları o kadar keskin olmakta. İkinci faktör ise kıyafetiniz. Şöyle ki eğer sarı bir zeminde sarı bir t-shirt ile çekim yapıyorsanız ve tonlar birbirine yakın ise kamera ikisini de yok etmekte. Dolayısıyla kıyafet tercihini de iyi yapmanız gerekiyor. Bu çok önemli değil aslında ama genede zemin ile çok yakın renkler tercih etmemeye çalışırsanız daha iyi olacaktır.

Yukarıdaki örnekte de göreceğiniz üzere kesme hatları belli olmakta ama oyun sırasında Facecam genellikle aşağıda küçük halde olacağından ve arka planınız daha canlı bir renk seçildiğinde durum bu kadar belli olmamakta. Tekrar belirtmek gerek ışık çok önemli. Renk, Parlaklık vb basit ayarlar ise Logitech Gaming Software yazılımı üzerinden yapılmakta. Gayet kolay bir kullanımı olan program bilgisayarınızda kurulu ise ürünü bağlamanız yeterli geriye size sadece uygun ayarları yapmak kalıyor.

Lanet olsun çok yakışıklıyım 🙂

Şöyle bir toparlamak gerekirse C922 sunduğu teknoloji ile kullanıcıları büyük bir dertten kurtarmakta. Kutu içerinden çıkan tripod ise basit ama etkili bir yardımcı ekipman olarak dikkat çekmekte. Bu ikili bence sizin kamera kısmında bütün ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ülkemizde 500-550 TL fiyat bandında satılan ürün biraz pahalı olsa da sunduğu teknolojiler ile sizi daha büyük masraflardan kurtarmakta. Eğer yakın zamanda kamera ihtiyacınız varsa listeye C922’de eklemelisiniz.

Panzehir TV’den bugünlük bu kadar başka bir incelemede görüşmek üzere !

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji

Akıllı Ulaşım Sistemleri Tehlike Altında

Yayınlanma:

Yayınlanma Günü:

Tarafından Yazılmıştır:

Akıllı Ulaşım Sistemleri Tehlike Altında

Trend Micro’nun yaptığı araştırmaya göre; Akıllı Ulaşım Sistemleri (ITS) arasında yer alan başta araçlar olmak üzere, otoyol raporlama, trafik akış kontrolü, ödeme sistemleri yönetim uygulamaları gibi pek çok sistem, siber saldırganların hedefi arasında. Sadece bu yılın başından beri basın tarafından duyurulan; ABD, Almanya ve Rusya’nın ITS altyapısına yönelik gerçekleştirilen 11 tane saldırı, bunun bir kanıtı.

Sürücüsüz araçlardan akıllı yollara, internet altyapısı üzerinde tamamen entegre olmuş ve birbiriyle bağlı Akıllı Ulaşım Sistemleri giderek artan bir şekilde hayatımızın parçası haline geliyor. Ancak; hayatları ve çevreyi kurtarmak, zaman ve para kazandırmak için gelişmiş ve gelişmekte olan teknolojilerin kullanıldığı bu akıllı ulaşım sistemi aynı zamanda riskleri de içerisinde barındırıyor. Tüm internet destekli teknolojilerin siber saldırı tehditlerine açık olduğu düşünüldüğünde olası bir saldırının, ticari faaliyetlerin aksamasına, ciro kaybı yaşanmasına hatta önemli güvenlik risklerine yol açması mümkün. Trend Micro’nun ITS’ye entegre edilmiş trafik altyapısının, veri ve bilgi akışını, işlevlerin ve servislerin fiili olarak aksamasını sağlayacak tehditleri incelediği “Akıllı Ulaşım Sistemlerine Siber Saldırılar: ITS’de Gelecekteki Tehditlerin Değerlendirilmesi” raporu bir çok önemli detayı gözler önüne seriyor. Araştırmada ayrıca bu tür yoğun tehditlere karşı ITS’yi güvence altına almak için gereken kısa ve uzun dönemli öneriler de yer alıyor.

Araştırmada ITS’nin öne çıkan önemli bileşenleri araçlar, otoyol raporlama sistemleri, trafik akış kontrolü, ödeme sistemleri yönetim uygulamaları ve sistemleri, iletişim uygulamaları ve sistemleri kötü niyetli saldırganların hedef noktaları olarak belirlendi. Düşünülen tüm bu bileşenlerin birbirleriyle bağlantılı olduğu ITS ekosistemi henüz gerçek anlamıyla hayata geçmedi. Her aracın ve her otoyol ITS sisteminin birbiriyle gerçek anlamda bağlı olmasına en az 10 yıl var. Ama bugün kullanılan ITS altyapısına olan saldırılar her geçen gün artıyor. Sadece bu yılın başından beri ABD, Almanya ve Rusya’da meydana gelen 11 tane saldırı, kendisine haber bültenleri ve gazetelerde yer buldu.

Örneğin en son Ağustos ayında Kaliforniya’daki bilgisayarlı yol mesaj panolarına saldırıldı. Trafikle ilgili mesajlar yerine “Trump’ta uçuk var”, “İleride ücretsiz hayat kadınları” ve “Asyalı sürücülere dikkat” gibi saldırgan mesajlar yazıldı. Özellikle bir olayda mesaj panosu her ne kadar bir şifreyle korunsa da hackerlar şifreyi çözerek kendi mesajlarını yazabildiler. Her ne kadar bunlar kaba şakalar gizi gözükse de sürücülerin dikkatlerini dağıtarak yol güvenliğini tehlikeye attı.

Yapay zeka gelecekte yeni suçlular yaratabilir

ITS’lere siber saldırı gerçekleştirenler; kurumlara, hükümetlere ve kritik altyapılara saldıranlarla aynı kişiler. Bu ITS altyapısının güvenlik altına alınmasının kolay olduğu izlenimi verse de gerçek çok farklı. ITS ekosistemi her gün evrim geçiriyor ve tabii buna paralel olarak saldırılar da değişiyor. Bu yüzden de gelecekte, bugün tehdit olarak görülmeyen yapay zeka aktörlerinin yeni suçlular olarak ortaya çıkacağını hayal etmek mantıksız değil.

ITS saldırılarının tek amacı para değil

Genel olarak siber saldırıları harekete geçiren kilit konu para. Ama ITS dünyasında, ekosisteme saldıran her suçlu bunu para için yapmıyor. ITS sistemleri yüksek sayıda kişi tarafından görülebiliyor ve bunlara olan saldırıların etkisi de yüksek oluyor. Bu da birçok suçluyu harekete geçiren şey oluyor. ITS ekosistemlerine saldıranların ilk 5 amacına bakıldığında fidye, veri hırsızlığı, bilgi savaşı, sistemle oynayarak hırsızlık ve intikam – terörizm öne çıkıyor.

Siber güvenlik perspektifinden bakıldığında ITS sistemlerini hack etmenin ilk sıradaki nedeni daha büyük ITS ekosistemine giriş noktası olması. Yol kenarlarındaki ITS sistemlerine herkes fiziksel olarak erişebilir ve bunlara internet ya da VPN (sanal korsan ağlar) yoluyla bağlanabilir. Eğer saldırıyı gerçekleştiren kişi ITS sistemini kurumsal ağa erişim sağlamak için başarılı bir şekilde kullanabilirse, ITS sistemi güvenilir bir ağ olarak değerlendirildiğinden, en az çabayla ağın derinlerine kadar inebilirler.

Araştırmada model alınan tehditlerin sayısına bakıldığında yüzde 54’ü yüksek riskli, yüzde 40’ı orta düzey riskli ve yüzde 6’sı ise düşük riskli olarak değerlendiriliyor. Yüksek riskli tehditlerin ise yüzde 71’i ağ saldırıları (NET), yüzde 31’i kablosuz saldırılar (WIR) ve yüzde 26’sı fiziksel saldırılar (PHY) olarak gerçekleşiyor. NET, WIR ve PHY saldırıları birbirleriyle kesiştiğinden bu rakamlar ortaya çıkıyor. Bunun nedeni saldırılan ITS cihazı / sisteminin doğası ve işlevselliğine bağlı olarak, farklı saldırı çeşitlerinin aynı anda PHY, WIR ve / veya NET olabilmesi.

Continue Reading

Teknoloji

Sony Yeni G Master™ 400mm F2.8 Süper Telefoto Full Frame E mount Lensi Geliştirdiğini Açıkladı

Yayınlanma:

Yayınlanma Günü:

Tarafından Yazılmıştır:

Sony Yeni G Master™ 400mm F2.8 Süper Telefoto Full Frame E mount Lensi Geliştirdiğini Açıkladı

 2018 yazında hayata geçecek. 

Sony, uzun süredir beklenen FE 400mm F2.8 GM OSS Süper Telefoto lensin geliştirmeye başlandığını ve 2018 yılı yaz aylarında piyasaya çıkışının hedeflendiğini duyurdu.

Sony’nin beğeni toplayan amiral gemisi G Master™ serisi lenslerinin olağanüstü yüksek çözünürlük ve muhteşem güzellikteki bokehine sahip yeni lens aynı zamanda kapsamlı 400mm odak uzaklığı ve F2.8 geniş diyafram açıklığı sunuyor. Bu bileşim, tüm belirleyici anları daha yüksek görüntü kalitesi ile yakalamak isteyen tüm profesyonel spor, haber ve vahşi yaşam fotoğrafçılarına yeni ve daha yüksek bir deneyim sunacak.

Sony, tüm fotoğrafçı, videograf ve multimedya yaratıcılarının taleplerini karşılamak için lens yelpazesini yenilikçi α™ fotoğraf makinesi yelpazesinin gücünü en üst düzeye çıkaran birçok farklı teklif ile daha da geliştirmeye devam edecek.

Yeni FE 400mm F2.8 GM OSS Süper Telefoto Lens ile ilgili diğer detay ve teknik özellikler daha sonra duyurulacak.

Continue Reading

Teknoloji

Televizyon Ekranı Tahtını Kaptırmadı!

Yayınlanma:

Yayınlanma Günü:

Tarafından Yazılmıştır:

Televizyon Ekranı Tahtını Kaptırmadı!

Türkiye dahil birçok ülkedeki Netflix kullanıcıları film ve dizileri en çok televizyon ekranından seyretmeyi seviyor

 

Eskiden bir diziyi baştan sona izleyebilmek için televizyon ekranının karşısına geçip yeni bölümünün yayınlanmasını beklemek zorundaydık. Streaming çağında ise artık bir dizinin tüm bölümlerini peş peşe, üstelik akıllı telefondan tablete kadar pek çok farklı cihazda izlemek mümkün. Ancak Netflix’e göre, Türkiye dahil pek çok ülkede, televizyon halihazırda tahtını kaptırmadı, hala dizi ve film izlemek için en çok tercih edilen araç.

 

Netflix Ürün İnovasyonu Başkan Yardımcısı Chris Jaffe “Eğlence dünyası online’a doğru kayarken tüketiciler de izleme deneyimleri üzerinde daha çok söz sahibi olmaya başladı. Daha fazla seçenek, kalite ve esneklik arıyorlar. Ve bu talepler eğlence dünyasının geleceğini biçimlendiriyor” diyor ve ekliyor: “Birçok cihazın birbirine bağlanabildiği (multi-device connectivity), bağlamsal eğlence (contextual entertainment) çağına giriyoruz.”

 

Özellikle Türkiye ve Asya Pasifik ülkelerindeki Netflix kullanıcılarının TV izleme alışkanlıklarının benzerlik gösterdiği görülüyor. Hepsi, dizi ve film izlemek için sayıları üç ila beş arasında değişen internet bağlantılı cihazlar kullanıyor. Dizi maratonu keyiflerini akıllı telefonlardan akıllı televizyonlara çeşitli cihazlar üzerinden tamamlıyor. Gelecekte de tek bir cihazın hakimiyetinin söz konusu olmayacağı öngörülüyor. Aksine, tüketicilerin farklı cihazlardan ve yerlerden herhangi bir aksama yaşamadan istedikleri programları izleyebildikleri ‘bağlamsal eğlence’ anlayışı ön plana çıkacak.

 

İbre bağlamsal eğlenceyi gösterirken, online dizi ve film izlemek için en çok tercih edilen cihaz halihazırda televizyon. Türkiye’deki Netflix kullanıcılarının internete bağlı televizyonlardan film ve dizi izleme saatlerinin, toplam izlenme saati içinde yüzde 55 oranında arttığı görülüyor. Listenin başını ise akıllı TV’ler çekiyor. Akıllı televizyonları, Apple TV, Roku veya Chromecast gibi online medya içeriklerinin izlenebildiği cihazlar ve Xbox, PlayStation gibi oyun konsolları takip ediyor. Hatta set üstü kutular (set top box) da Netflix kullanıcıları arasında popüler.

 

Dünya genelinde mobil yükselişte olsa da televizyon hala tüketicilerin eğlence deneyiminin merkezinde yer alıyor. Kanalların yayın akışına ve saatlerine bağlı kalmadan online dizi ve film izleme alışkanlığı artarken, tüketiciler evlerinin rahatlığında, sevdikleri yapımları televizyondan izlemenin keyfine varıyor.

 

“İnsanlar TV seyretmeyi seviyor ve bu durum yakın zamanda değişecek gibi görünmüyor. İnternete bağlanabilen TV’lerin en iyi tarafı, farklı kanalların ve programların yayın saatlerinin olduğu doğrusal televizyon yayını (linear TV) ile online dizi ve film izleme deneyimini bir arada sunmaları. İzleyiciler evlerindeki büyük ekranda, kendi zevkleri ve tercihlerine göre seçtikleri yapımları, istedikleri zaman, üç boyutlu ve interaktif olarak seyredebiliyor. Bunun keşfeden Netflix üyeleri, internete bağlı televizyonlarının daha çok keyfini çıkarıyor” diye anlatıyor Jaffe.

 

TÜRKİYE’DE TELEVİZYONA DAİR RAKAMLAR

Netflix verilerine göre, Türkiye’deki Netflix kullanıcılarının büyük çoğunluğu mobil cihazlar ve laptoplar üzerinden üyelik işlemlerini başlatsa da, bağlantılı televizyon deneyimine geçtikten sonra bu şekilde dizi ve film izlemeyi yeğliyor. Kullanıcıların yüzde 62,4’ü, üye olduktan sonraki altı ay içinde içerikleri çoğunlukla internete bağlı televizyonlardan takip ediyor. Ve Türkiye’de kullanıcıların film ve dizi izlemek için TV ekranı karşında geçirdikleri sürenin, mobil cihazlardan izledikleri sürenin iki katı olduğu görülüyor. Bu da internete bağlı televizyonlardan içerik izleme deneyimine yönelik ilginin artmasının bir sonucu. Nitekim bu yılın ilk çeyreğinde Türkiye’deki UHD akıllı TV satışları geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 100’den fazla arttı*.

 

Televizyon teknolojisindeki gelişmeler de tüketicilerin evlerindeki görsel ve işitsel eğlenceyi daha zenginleştiriyor; artık iyi bir deneyim yaşamak için sadece tam teşekküllü ev sineması sistemlerine ihtiyaç duyulmuyor, soundbar’lar ve iyi kulaklıklar da aynı etkiyi sağlayabiliyor.

 

Jaffe sözlerini şöyle sürdürüyor: “Görsel ve işitsel inovasyonların yanı sıra online yayınlanan dizi ve filmlerin kalitesi de çok yüksek ve sayıları da giderek artıyor. Netflix’te çok sayıda Ultra HD 4K ve High Dynamic Range (HDR) içerik mevcut, ayrıca kataloğun yarısından fazlası 5.1 surround ses sistemini destekliyor. Bununla birlikte üç boyutlu Dolby Atmos ses sistemlerini de destekliyoruz.”

 

Netflix’te Okja, BLAME! ve Death Note gibi yapımları Dolby Atmos ses ile izlemek mümkün. Önümüzdeki aylarda ise Stranger Things 2, dört gözle beklenen Marvel’s The Punisher ve Will Smith’li Bright gibi içerikler de Netflix’in görsel ve işitsel açıdan en iyi ev eğlencesi deneyimini sunacak özellikteki içerikler kütüphanesinde yer alacak.

Continue Reading

Araç

Araç2 sene önce

Larry Page’nin Uçan Otomobilinden İlk Görüntüler Yayınlandı

Google’ın kurucusu Larry Page’nin desteklediği iki “uçan araba” şirketinden biri olan Kitty Hawk, prototip uçaklarının ilk videosunu yayınladı. Şirket, Kitty...

Araç2 sene önce

AutoShow 2017, Geleceğe Yakından Bakın Sloganıyla Ziyaretçilerini Bekliyor

AutoShow 2017, Geleceğe Yakından Bakın Sloganıyla Ziyaretçilerini Bekliyor. İstanbul Autoshow 2017 başladı. Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından her sene İstanbulda düzenlenen...

Araç2 sene önce

Güneş Enerjili Mercedes Truck Muhteşem Bir Karavan Deneyimi Sunuyor

Güneş Enerjili Mercedes Truck Muhteşem Bir Karavan Deneyimi Sunuyor. Mercedes Benz Unimog sahibi bir kullanıcı aracını karavana çevirerek bir karavan...

Araç2 sene önce

Type-R Rekorları Kırmaya Hazırlanıyor !

Sonunda Civic Type-R modeli tamamen yenilendi. Model performası ile sınıfında tüm rekorları kırmaya hazırlanıyor. Japon üretici bu konuda oldukça iddialı....

Araç2 sene önce

Lamborghini Huracan Performante’den Rekor Derece

Marco Mapelli’nin test sürüşünü gerçekleştirdiği Lamborghini Huracan Performante 6:52:01’lik derece ile Nürburgring Nordschleife’nin üretim modeli kategorisinde yeni rekorun sahibi oldu....

Araç2 sene önce

Alman Opel Amerika Macerasından Sonra Fransa Yolculuğuna Çıkıyor

Alman Opel Amerika Macerasından Sonra Fransa Yolculuğuna Çıkıyor   PSA Grubu, Peugeout ve Citroen markalarından sonra bugün düzenlediği basın toplantısı...

Araç2 sene önce

Motobike İstanbul 2017 Fuar Resimleri

Motobike İstanbul 2017 Fuar Resimleri Geçtiğimiz yıl Eurasia Moto Bike Expo adıyla düzenlenen fuar, bu yıl Motobike İstanbul 2017 ismiyle...

Hobi

Kitap2 sene önce

Bir Psikiyatristin Gizli Defteri – Kitap Değerlendirmesi

Merhaba, sevgili Panzehir TV takipçileri.Bugün ABD’li psikolog Dr.Gary Small’un 2013 yılında NTV Yayınları tarafından çevirisi yapılan ”Bir Psikiyatristin Gizli Defteri” isimli kitabının...

Kitap2 sene önce

Oyun Ustası – James Dashner Kitap İncelemesi

Panzehir TV’den herkese merhabalar. Bugün sizlerle birlikle son zamanlarda okuduğum en keyifli kitaplardan bir tanesi olan Oyun Ustasını değerlendireceğim. Oyun...

Kitap2 sene önce

Açık Radyo Kitap Oldu: Bu Şehr-i İstanbul Ki

Açık Radyo Kitaplığı serisinin dördüncüsü “Bu Şehr-i İstanbul Ki” çıktı. Murat Belge ve Tanyeri Erkman’ın 1995 yılında Açık Radyo’da hazırlayıp...

Kitap2 sene önce

Erken Kaybedenler Kitap Değerlendirmesi

Merhaba, sevgili Panzehir TV takipçileri.Bugün Emrah Serbes’in 2009 yılında İletişim Yayınları’ndan çıkan kitabı ”Erken Kaybedenler” üzerine eleştiri yapacağız. Kitapta 80’li-90’lı...

Kitap2 sene önce

Rüyalarını Ver Bana

İnsanoğlu acizliğinin farkına ne zaman varır ? Başına gelen bir olayda mı ? Sevdiklerini kaybettiğinde mi ? Ya da sonu...

Kitap2 sene önce

Metal Fırtına – Politik Kurgu Kitaplar Serisi – 1

Merhaba, sevgili Panzehir TV takipçileri.Bugün sizlere mükemmel bir kitap serisinin başlangıç haberini veriyorum.Geçtiğimiz haftalarda elimdeki kitap stoğunun tükenmesinden sebepdir kendimi...

Kitap2 sene önce

Elif Gibi Sevmek – 1. Kitap

Yeni bir kitapla merhabalar sevgili panzehir.tv okuyucuları.Gerçek aşkı arayanlar için tavsiye edebileceğimiz harika kaçırmamaları gereken bir kitap. “yol elif ise...

Kitap2 sene önce

Olymposlu’ların Şafağı “Antik Yunan ve Roma Hikayeleri”

Yeni bir kitapla merhabalar sevgili panzehirtv okuyucuları. Tarihe ve mitolojiye ilgi duyanlar için kaçmaz bir kitap. 33 hikayeden oluşuyor. Zeus’dan,Hades’e,Hermes’ten,Hera’ya...

Kitap2 sene önce

Üç Bin Yıllık Sır “Patasana”

Merhabalar sevgili Panzehir TV takipçileri. Yine sizlerle güzel bir kitap inceleyeceğiz. Kitabımız gizem, polisiye, tarih, geçmiş ve günümüz Türkiye’sini ince ince...

Kitap2 sene önce

Sırlarla Dolu “Ayasofya’nın Gizli Tarihi”

Merhabalar sevgili kitap severler. Bugün Panzehir TV’de sizlerle birlikte Pelin Çift ve Erhan Altunay’ın “Ayasofya’nın Gizli Tarihi”ni inceleyeceğiz. Ayasofya’nın ne kadar...

Konu Dışı

Konu Dışı2 sene önce

Yemeksepeti Yeni Oyunlaştırma Projesini Yayına Aldı

Yemeksepeti yeni oyunlaştırma projesini yayına aldı     Yemek dünyasının yeni “oyun” alanı Yemeksepeti Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı...

Konu Dışı2 sene önce

Beurer PS 240 Baskül İncelemesi

Fiyatına ve kalitesine göre iyi olan, Beurer ps 240 model baskülü inceliyoruz. Öncelikle ürünün detaylarını, daha sonrasında ise kutusunu ve...

Konu Dışı2 sene önce

Spigen Manyetik Araç İçi Telefon Tutacağı İncelemesi

Bu incelememizde size Spigen Kuel A201 model manyetik araç içi telefon tutacağını anlatacağım. Önce markanın belirttiği özelliklere değinelim. Spigen Airvent...

Konu Dışı2 sene önce

Go2be Saç Düzleştirici Sprey ile Dalgalı Saçlara Elveda !

Merhaba, sevgili Panzehir TV takipçileri.Bugün sizlerle dalgalı ve kıvırcık saçlarınızda mükemmel bir düzleştirici etki bırakan Schwarzkopf Got2b Saç Düzleştirici Sprey üzerinde...

Konu Dışı2 sene önce

Tüketici Hakem Heyetine Başvuru Nasıl Yapılır ?

Herkese merhabalar, bu rehberimde size Tüketici Hakem Heyetine nasıl başvurulur ? bunu anlatacağım. Kendi başımdan geçtiği için birebir tecrübe ettim....

Konu Dışı2 sene önce

Etlere Fısıldayan Adam “Nusr_Et”

Klavye canavarından selamlar. Bugün sizlerle Nusret Gökçe’ yi nam-ı değer  “Nusr_Et” i daha yakından tanıyacağız. Instagram da 4 milyona yakın...

Konu Dışı3 sene önce

Reklamcılık Ekmek Gibidir…

ABD, İsveç ve Türkiye’de ofisleri bulunan TheMediatixStudio’nun Türkiye-Konya ofisinden Sayın Özkan Öz ile reklamcılık hakkında bir sohbet gerçekleştirdik. ‘’Kuruluş ve...

Konu Dışı3 sene önce

1900 Yılların New York’unu Keşfetmeye Ne Dersiniz ?

1900 Yılların New York’unu Keşfetmeye Ne Dersiniz ? Moskova merkezli fotoğrafçı / animatör Alexey Zakharov, 1900’lü yılların başında başlayan bir...

Konu Dışı3 sene önce

Can Sıkıntısına İlaç, Birbirinden İlginç İnternet Siteleri #2

İnternetin sonsuz bir derya. Aklınıza gelebilecek her türden internet sitesi mevcut. Bu listemizde bilinmeyen, birbirinden ilginç internet sitelerini yeniden sizlere...

Konu Dışı3 sene önce

800.000 Brazzers Hesabı Hacklenerek Satışa Sunuldu

Ünlü adult sitesinin veritabanından 800.000 hesap hacklenerek ele geçirildi. Üstelik bu hesapların çalındığı çok sonra şirket yetkilileri tarafından fark edilmiş....

En popüler yazılar