Film/Dizi Haberleri

Prison Break: Sequel Başladı !

9.8’lik İMDB puanı, muhteşem oyuncu kadrosu ve benzersiz hikayesi ile tüm dizi severlerin akıllarında kalıcı bir iz bırakan Prison Break, ”Sequel” isimli 5.sezonu ile ekranlara geri dönüş yaptı.

Yeni sezonun başrollerinde  ise ‘Michael Scofield’ Wentworth Miller ve ‘Lincoln Burrows’u canlandıran Dominic Purcell yer alıyor.’Sara Tancredi’yi oynayan Sarah Wayne Callies, “T-Bag” lakabı ile fenomen olan Bagwell Robert Knepper de dizinin ana karekterlerinden.Sucre’yi ve C-Note’u da unutmamak lazımç

Bilindiği gibi dizinin yayınlanan 4.sezon’unda unutulmaz bir final ile Scofield kaçış sırasında öldürülmüş, yaşadığına dair hiçbir belirti veya emare bırakılmamıştı.

Yeni sezonumuzda da tam olarak ana konu bu.İlk bölümden yaptığımız çıkarımlar ışığında kahramanımız aslında kaçış sırasında ölmüyor ve Ortadoğu’ya gidiyor.Ölümünün üzerinden 7 sene geçtikten sonra T-Bag’e şifreli bir mektup yollayıp bunu Lincoln’e ulaştırmasını sağlıyor.Bu mektup sayesinde yaşadığı ve iç savaşta olan Yemen’in üst düzey güvenlikli Ogygia Hapishanesi’nde olduğu haberini ailesi öğreniyor.

İşin çetrefilli kısmı da tam burası.Yemen’deki hapishaneye giden Lincoln ve C-Note kötü bir sürpriz ile karşılaşıyor.Michael görüşmek için gardiyan ile geldiğinde adeta hafızasını kaybetmiş bir hasta edasıyla kardeşini ve arkadaşını tanımıyor.Adım ”Kaniel Outis” diyor.Daha sonrada ikisini de dinlemeyerek hücresine geri dönüyor.

İlk bölümüyle kafalarda birçok soru işareti bırakan Prison Break bakalım ilerleyen bölümlerde karşımıza neler ile çıkaracak. 🙂

Yorumları Göster

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En popüler yazılar

PTV, kullanıcılara güncel teknoloji, mobil, araç, oyun, sinema ve konu dışı haberleri eğlence ve mizah eşliğinde sunar.   Panzehir TV bir Panzehir Bilişim Hiz. Tic. Ltd. Şti. markasıdır ve tüm hakları saklıdır.

Copyright © 2015-2017 Tüm Hakları Saklıdır. Kaynak gösterilmediği sürece yazılarda alıntı yapılamaz.

En üste