Teknoloji

Sony Yeni G Master™ 400mm F2.8 Süper Telefoto Full Frame E mount Lensi Geliştirdiğini Açıkladı

Sony Yeni G Master™ 400mm F2.8 Süper Telefoto Full Frame E mount Lensi Geliştirdiğini Açıkladı

 2018 yazında hayata geçecek. 

Sony, uzun süredir beklenen FE 400mm F2.8 GM OSS Süper Telefoto lensin geliştirmeye başlandığını ve 2018 yılı yaz aylarında piyasaya çıkışının hedeflendiğini duyurdu.

Sony’nin beğeni toplayan amiral gemisi G Master™ serisi lenslerinin olağanüstü yüksek çözünürlük ve muhteşem güzellikteki bokehine sahip yeni lens aynı zamanda kapsamlı 400mm odak uzaklığı ve F2.8 geniş diyafram açıklığı sunuyor. Bu bileşim, tüm belirleyici anları daha yüksek görüntü kalitesi ile yakalamak isteyen tüm profesyonel spor, haber ve vahşi yaşam fotoğrafçılarına yeni ve daha yüksek bir deneyim sunacak.

Sony, tüm fotoğrafçı, videograf ve multimedya yaratıcılarının taleplerini karşılamak için lens yelpazesini yenilikçi α™ fotoğraf makinesi yelpazesinin gücünü en üst düzeye çıkaran birçok farklı teklif ile daha da geliştirmeye devam edecek.

Yeni FE 400mm F2.8 GM OSS Süper Telefoto Lens ile ilgili diğer detay ve teknik özellikler daha sonra duyurulacak.

Yorumları Göster

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En popüler yazılar

PTV, kullanıcılara güncel teknoloji, mobil, araç, oyun, sinema ve konu dışı haberleri eğlence ve mizah eşliğinde sunar.   Panzehir TV bir Panzehir Bilişim Hiz. Tic. Ltd. Şti. markasıdır ve tüm hakları saklıdır.

Copyright © 2015-2017 Tüm Hakları Saklıdır. Kaynak gösterilmediği sürece yazılarda alıntı yapılamaz.

En üste