Film/Dizi Haberleri

The 100 5. Sezon Onayını Aldı

Kass Morgan’ın kitap serisinden dizi olarak uyarlanan The 100 5. sezon onayını aldı.

İlk sezonu biraz sönük başlasa da ardından evrim geçirip son zamanların en iyi post apokaliptik dizilerinden biri hâline gelen The 100’ın henüz 4. sezonun bitmesine 5 bölüm varken böyle bir karar alınması CW’nun diziden memnun olduğunu gösteriyor.

The 100, nükleer savaş sonrası dünya yaşanamaz duruma gelince çareyi bir uzay istasyonunda yaşamakta bulan insanların hikayesini konu alıyor. Kıyametten sonra geçen 97 yılın sonunda -kitapta 200 yıl- Ark Uzay İstasyonu artık tükenince umutlar tekrar Dünya’ya dönülmesine bağlanıyor. Fakat Dünya’daki radyasyonun yaşama izin verecek kadar azalıp azalmadığı bilinmediğinden önce 100 suçlu çocuk denek olarak Dünya’ya gönderiliyor. Evet, Dünya tekrar yaşanabilir bir gezegendir fakat Ark’daki insanların düşündüğü gibi tek hayatta kalan grup kendileri değildir.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Eliza TaylorPaige TurcoBob MorleyMarie AvgeropoulosDevon BostickChristopher LarkinIsaiah WashingtonHenry Ian CusickLindsey Morgan ve Richard Harmon gibi isimler yer alıyor. 

4. sezonu 26 Nisan’da bitecek olan dizinin 5. sezon başlangıç tarihi henüz açıklanmadı.

Yorumları Göster

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En popüler yazılar

En üste